Warszawa na TNM Helsinki

Budujemy relacje na rynku nordyckim. Właśnie dlatego ofertę Warszawy zaprezentowaliśmy na targach TNM Helsinki, które gromadzą najważniejszych przedstawicieli branży turystycznej i MICE. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 60 międzynarodowych wystawców reprezentujących destynacje, hotele, agencje DMC, linie lotnicze i firmy eventowe.

Nasze rozmowy z partnerami z rynku fińskiego potwierdziły rosnące zainteresowanie stolicą. Uczestnicy doceniali przede wszystkim różnorodność naszej oferty, rozwijającą się infrastrukturę, nowe atrakcje oraz świetną dostępność komunikacyjną. Zwracano też szczególną uwagę na autentyczny charakter Warszawy, zielone przestrzenie, dynamiczną scenę gastronomiczną i ogromny potencjał do tworzenia programów łączących kulturę, historię oraz nowoczesność.

Wizyta w Finlandii to nasz kolejny ważny krok w promocji Warszawy w regionie nordyckim. Mamy pewność, że miasto coraz wyraźniej zaznacza swoją pozycję jako bardzo atrakcyjny kierunek dla turystyki i całej branży spotkań.